godz.: 06:33, 21 kwietnia 2019

BIP


Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej, na których zostaje udostępniona informacja publiczna.

Znajdujecie się Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Centrum Rekreacji Wodnej i Sportu w Strzelcach Opolskich.

W lewej górnej części zostało umieszczone logo bip, który jest linkiem do strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej (http://www.bip.gov.pl).

Górna część menu zawiera ścieżkę wraz z nazwą podstrony na której się Państwo znajdujecie oraz przyciski służące do powiększania i pomniejszania widzianego tekstu, a także przycisk umożliwiający wydrukowanie oglądanej podstrony.

Lewe pionowe menu, zawiera informacje o strukturze organizacyjnej jednostki, odnośniki do dokumentów pogrupowanych według indywidualnych kryteriów wystawcy dokumentów, np. według struktury organizacyjnej podzielone na działy, na które składają się kolejne pozycje menu. Pozycje menu prowadzą bezpośrednio do treści strony biuletynu lub też do kolejnego podmenu zawierającego szereg stron z informacjami. W prawym górnym rogu znajduje się wyszukiwarka umożliwiająca przeszukiwanie treści w całym serwisie. W dolnej części BIP znajduje się:
  • rejestr zmian treści informacji publicznych zawartych w BIP,
  • imię i nazwisko osoby, która wprowadziła zmiany w zawartości BIP,
  • informacja o liczbie odwiedzin strony BIP.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator (2013-03-11 14:53:43)
Liczba odwiedzin: 1465